Yapı Kredi’de üst düzey görev değişimi

Yapı Kredi Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer Özelgin'den açıklama geldi.

27.09.2017 - 18:37 | MediaCat

Yapı Kredi'de üst düzey görev değişimi

Yapı Kredi Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer Özelgin, 2000 yılından bu yana görev aldığı Yapı Kredi’den ayrıldı. Nazan Somer Özelgin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu satırlara yer verdi:

2000 yılında başladığım Yapı Kredi yolculuğumun üstünden tam 17 yıl geçti. Bu 17 yıllık sürede, Yapı Kredi’de stratejik üst düzey görevlerde bulundum. Yapı Kredi Perakende Bankacılık’ı güçlü bir ekiple birlikte çok daha vizyoner, rekabetçi, yenilikçi boyuta taşıdık. Bu çerçevede hem tepe yönetimimizin hem de ana sermayedarlarımızın desteği için kendilerine de teşekkür ediyorum. Türkiye’nin en değerli 10 markasından birinde 17 yıldır çalışmak büyük onur. Yapı Kredi’de görev yaptığım tüm zamanlarda büyük bir heyecan ve coşkuyla çalıştım. Tutkuyla işini yapan çalışma arkadaşlarımla birçok başarılara imza attık. Şimdi de görevimi -gönül rahatlığıyla- alanlarında birçok başarıda öncü rol üstlenen arkadaşlarıma teslim ediyorum.

Ocak 2018 itibarıyla, ana sermayedarlarımızdan UniCredit’in Romanya’daki bankası UniCredit Romania’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almak üzere Yapı Kredi’den ayrılacağım. Bununla birlikte, UniCredit’in farklı ülkelerdeki bankalarında yönetim kurulu üyelikleri söz konusu… Bu teklifleri de değerlendiriyorum. Diğer taraftan, ülkemiz iş hayatındaki karar alma mekanizmalarında kadın yöneticilerin varlığını çok önemsiyorum. Yapı Kredi’de ve uluslararası kuruluşlarda üstlendiğim stratejik sorumluluklar paralelinde, farklı kurumların üst düzey yönetimlerinde bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak görev almaya devam edeceğim.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.