Ryan Reynolds SickKids için ekranda

Vakıf, Ryan Reynolds ile Kanada tarihinde sağlık hizmeti alanında gerçekleştirilmiş en geniş çaplı bağış toplama kampanyasına imza atmayı hedefliyor.

28.09.2017 - 09:30 | Arzu Nilay Kocasu

Ryan Reynolds SickKids için ekranda

Anthem ve Undeniable gibi filmlerle yalnızca hedef kitlesi değil, reklam sektörü tarafından övgüler alarak sesini Kanada sınırlarının ötesine duyurmayı başaran Toronto’s Hospital For Sick Children (SickKids), bu kez insanlığa Hollywood’un nevi şahsına münhasır simalarından Ryan Reynolds aracılığıyla sesleniyor.

Vakfın, “Kanada tarihinde sağlık hizmeti alanında gerçekleştirilmiş en geniş çaplı bağış toplama kampanyası” olacağını duyurduğu kampanyanın bir parçası olabilmek için Toronto’ya gelen Reynolds, Fast Company’nin haberine göre, #SickKidsVS ve çocuk sağlığı konularında farklındalık yaratmak istediği için kampanyada yer almayı bizzat teklif etmiş.

Deadpool filmi vesilesiyle tanıştığı kanserle savaşan çocukların bu alanda farkındalık yaratılmasına katkı sağlamak için kendisine ilham verdiğini söyleyen Reynolds, geçen yıl, Critics’ Choice Awards’tan aldığı ödülü o dönem kanserle mücadele eden Grace Bowen ve Conor McGrath’a armağan etmişti.

Ödülleri takip eden sürede yaşamlarını yitiren çocuklardan Bowen’ın SickKids için kamera karşısına geçtiği bir reklam filmi bulunuyor.

Kaynak: Fast Company

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.