MediaCat

Weber Shandwick 10 yaşında

Weber Shandwick Türkiye’deki 10. yılını özel bir partiyle kutladı.

Weber Shandwick 10. yılını kutladı

Müşterilerine altı kıtada 115 şehre uzanan ağıyla hizmet veren Weber Shandwick, Türkiye’deki 10. yılını Topaz İstanbul’da düzenlediği eğlenceli bir partiyle kutladı.

Weber Shandwick Türkiye CEO’su Seda Yalçın Ulusoy ve ajans ekibi ev sahipliğinde gerçekleşen partiye Weber Shandwick MENAT CEO’su Ziad Hasbani, şirketin iş ortakları, iş dünyasından yöneticiler, medya ve sektör çalışanları katıldı.

Yapay zekâya hazırlatılan bir videoyla başlayan partide, son 10 yılda gelişen ve değişen teknolojilere ve iletişim ortamına adaptasyon vizyonuyla farklı sektörlerin en büyüklerine hizmet verdiklerini belirten Weber Shandwick Türkiye CEO’su Seda Yalçın Ulusoy, “Dünyanın lider pazarlama gruplarından Interpublic Group of Companies (IPG) şirketi olarak New York’ta kurulan Weber Shandwick’in yaklaşık 100 senelik bir geçmişi var. Global ağımızın gücü ve tecrübesi ışığında Türkiye’de son 10 yılda çok önemli başarılara imza attık. Bugün e-ticaretten bankacılığa, ilaçtan FMCG ve teknoloji sektörüne birçok farklı sektörde, alanlarında lider global ve yerel şirketlere iletişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Medya ilişkileri, içerik yönetimi, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, KSS, kamu ve paydaş ilişkileri, hükümetle ilişkiler ve sürdürülebilirlik stratejisi ve uygulamaları gibi alanlarda müşterilerimize özel çözümler üretiyoruz. Tüm iş ortaklarımız ve gazeteci dostlarımıza bu 10 senede bize verdikleri destek ve gösterdikleri işbirliği için minnettarız. Ekibimizin her üyesine tüm emekleri için tek tek teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Weber Shandwick MENAT CEO’su Ziad Hasbani ise Weber Shandwick dünya sıralamasında Türkiye ofisinin büyüme oranı, çalışan memnuniyeti, uzun soluklu müşteri ilişkileri ve aldığı ödüllerle kendilerini en çok gururlandıran ofislerden biri olduğunun altını çizerek, “Global müşterilerimizin taleplerine yanıt vermek için 10 yıl önce Türkiye pazarına girdik. Öncesinde bu ülkenin renklerinin ve büyük potansiyelinin çok da farkında değildik. 84 milyonluk nüfusuyla Türkiye beklenmedik deneyimler sunuyor. Avrupa ve Ortadoğu kültürü ile iletişim dilinin harmanlanması, sosyal medyadaki hızı ve genç nüfusu ile sektörümüzde büyük fırsatlar ve güçlü bir heyecan barındıran bir ülke ile karşılaştık. İstanbul ofisimizdeki tüm ekip üyelerimize, Türkiye’de başarılı bir operasyon oluşturmak için gösterdikleri yoğun çaba ve emekleri için teşekkür ediyor, önümüzdeki onyıllar için başarılar diliyorum” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.