MediaCat

Bu kültür herkesin eseri

adidas Originals yeni global marka platformunu tanıttı.

adidas’ın yaşam tarzı markası adidas Originals, “Biz Dünyaya İlham Verdik, Siz Bir Kültür Yarattınız” kampanyasında dünyayla 50 yıldan fazla süre önce tanıştırdığı sembolik işareti Trefoil logoyu Originals kültürünün ön saflarına taşıyarak onurlandırıyor.

Yeni küresel platformunu tanıtan adidas Originals, “üç”ün gücüne saygı gösteren yeni bir görsel dünyaya giriş yapıyor. Yeni marka yazı karakteriyle beraber Trefoil işaretinin altından geleneksel adidas yazısının da kalkmasıyla ikonik işaret daha belirgin bir şekilde tekrar doğuyor.

Yönetmenliğini Daniel Wolfe, Justyna Obasi ve Will Dhorn’un üstlendiği filmlerin her birinde Trefoil, üç çizgili arşivde yer alan zamansız karakterler Superstar, Gazelle ve Samba’ya odaklanan triptikler halinde düzenlenmiş bir dizi fotoğrafla geri dönüyor. Kampanyayla Trefoil’in geçmişi, şu anı ve geleceği anlatılıyor.

Üç film, Chadwick Tayler tarafından çekilen üçlü fotoğraf setiyle beraber sunuluyor. Bazı setlerde Trefoil’in öyküsü dünyanın dört bir yanına anlatan partnerler ve marka dostları Zinedine Zidane, David Beckham, Jenna Ortega, Pusha T yer alıyor.

Kampanya, üç siluetin öykülerini doğru bir şekilde temsil etmeyi amaçlayan geniş kapsamlı bir araştırma süreci sonrasında gerçekleştirildi. Proje kapsamında her ayakkabının geçmişi ve temsil ettiği altkültür detaylı bir şekilde araştırıldı. Tamamen gerçekçi bir temsilin sağlanması adına adidas Yaratıcı Yönlendirme Başkan Yardımcısı Nic Galway’in kişisel arşivinden Herzogenaurach, Almanya’da bulunan arşiv kıyafetleri kullanıldı ve ayrıca Los Angeles ve Birleşik Krallık’ta eski eşyalar tedarik edildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.