MediaCat

paynkolay’da üst düzey atama

paynkolay Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığını üstlenecek isim belli oldu.

Başta fatura tahsilatı, yurtiçi ve yurtdışı para transferi olmak üzere pek çok ödeme hizmetine aracılık eden elektronik para ve ödeme hizmetleri kuruluşu paynkolay’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, paynkolay Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığına Erkut Zöngür atandı.

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Erkut Zöngür, 20 yıllık kariyeri boyunca TEB, Aktifbank, Finansbank, DenizBank ve Anadolu Bank’ın yanı sıra Arkas Holding’de görev aldı. Zöngür, yeni görevinde satış ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, geliştirilmesi ve uygulamasından sorumlu olacak.

Zöngür, konuya ilişkin değerlendirmesinde, “Kariyerim boyunca edindiğim bilgi birikimi ve deneyimi paynkolay çatısı altında faydaya dönüştüreceğim için mutluyum. 81 ilde yaklaşık 14 bin noktada hizmet veren paynkolay’ın faaliyetlerini büyütmesine destek olacağım. paynkolay ekibiyle birlikte KOBİ finteki olma stratejisini büyüterek sürdürecek ve ödeme işlemlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayacağız” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.