Walther Kranz’a yeni müşteri

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

08.09.2022 - 12:03 | MediaCat

WK Future kayıtları açıldı

Kripto para ve blockchain dünyasının medya ağı Kriptomeda, stratejik iletişim, medya ilişkileri, basın akreditasyonu ve lider iletişimi olmak üzere çeşitli iletişim süreçlerinin yönetimi için Walther Kranz ile el sıkıştı.

Kriptomeda çatısı altında, kripto para ekosistemi özelinde içerikler sağlayan Coinkolik.com, YouTube kanalıyla da izleyicilere ulaşan BTCHaber TV, bilgilendirici kripto içerikleriyle CoinBilgi.net ve podcast yayınları gerçekleştiren mecralar bulunuyor. Kriptomeda, Cointelegraph Türkiye markasıyla da küresel medya şirketinin Türkiye’deki faaliyetlerini yönetiyor.

Yerel ve global markalara hizmet veren Walther Kranz’ın müşteri portföyünde ise Albaraka Türk, A1 Capital, ICRYPEX, Globelink Ünimar, Gamer Arena, FestZ, Techone VC, Twozero VC, Finansal İnovasyon ve Teknoloji Derneği, Bitmain, Rolls-Royce Motor Cars Istanbul, eOfis, Royal Motors, Lotus Türkiye, Publishme Global gibi markalar yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.