Canon’da üst düzey atama

Canon Eurasia Ülke Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

08.09.2022 - 12:30 | MediaCat

Görüntüleme teknolojileri şirketi Canon’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Sekiz yıldır görev aldığı şirkette 2018 yılından bu yana Canon İberya ITCG Grubu Ülke Direktörü olarak görev alan Alexandre Emeryk, Canon Eurasia Ülke Direktörlüğüne atandı.

Alexandre Emeryk, yeni görevinde mevcut pazarlarda genişlemek, yeni bakış açıları geliştirmek ve dijital dönüşümü güçlendirmek için müşteri ve insan odaklı bir yaklaşımla çalışarak, özellikle B2B alanında Türkiye’deki büyüme fırsatlarına odaklanacak.

Lisans eğitimini Universidad Pontificia de Comillas ve Ecole Supérieure de Commerce de Reims’te işletme alanında tamamlayan Emeryk, Canon’a katılmadan önce Deloitte, Alstom, Geodis, Dell ve HP gibi farklı sektörlerden şirketlerde çalıştı. Emeryk, 2019 yılında ISDI’nin dijital yönetici gelişim programını (Digital Business Executive Program – DIBEX) ve 2021 yılında Harvard Business School İleri Seviye Yönetim Programı’nı tamamladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.