Katlanabilir tarafa davet

Samsung Galaxy'nin yeni reklamı eski telefonunuzla aranızı bozabilir.

08.09.2022 - 11:27 | Sencer Uçar

Katlanabilir tarafa davet

Mevcut telefonunuzla kurduğunuz eşsiz bağ, elinizin yeni bir telefona uzanmasını engelleyebilir. Günün birinde başkasında rastlayacağınız bir özellik ise aklınızı başınızdan alıp “taraf” değiştirmenize neden olabilir.

Wieden + Kennedy Amsterdam’ın Samsung’un katlanabilir yeni telefonu Galaxy Z Flip4 için hazırladığı reklam filmi karşı konulması güç bir daveti ekrana taşıyor. Katlanabilir tarafa davet ilk görüşte reddedilse de yaşamın türlü detaylarında kendini gösterip zafer kazanıyor.

Wieden+Kennedy Amsterdam Kreatif Direktörleri Ed Olhagaray ve Ramona Todoca, “Tekdüzelik deryasında sürüden ayrılmak sinir bozucu bir deneyim olabilir. Kimi kullanıcıların Samsung’a geçme düşüncesiyle deneyimlediği endişeyi eğlenceli ama hafiften de ürpertici bir öyküyle işledik. Psikolojik gerilim, bu hisleri aktarmak ve onlarla kafa bulmak için en iyi janr gibi geldi. Sonuçta farklı olmak ya da farklı olanı satın almak o kadar da korkulacak travmatik bir deneyim değil. Aksine özgürleştirici” yorumunda bulundu.

KÜNYE

  • Reklamveren: Samsung
  • Reklam Ajansı: Wieden+Kennedy Amsterdam
  • Prodüksiyon Şirketi: Bacon
  • Yönetmen: Matias & Mathias

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.