Vanucci Satış ve Pazarlama Direktörlüğüne atama

Mutfak ve banyo ürünleri tasarım firması Vanucci, deneyimli ekibine yeni bir isim daha ekledi...

02.06.2009 - 10:34 | MediaCat

Mutfak ve banyo ürünleri tasarım firması Vanucci, deneyimli ekibine yeni bir isim daha ekledi. Mimar Selim Çavuşoğlu, Vanucci Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine getirildi.

Selim Çavuşoğlu yeni görevi kapsamında Vanucci bayi ağının yönetilmesi ve geliştirilmesinden, firmanın mevcut satış alanlarının genişletilmesinden, yeni pazarlar yaratılmasından ve söz konusu alanlara yönelik satış ve pazarlama faaliyetlerinin koordine edilmesinden sorumlu olacak.

Selim Çavuşoğlu kimdir?

1967 İstanbul doğumlu Selim Çavuşoğlu, Kabataş Erkek Lisesi’nin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nü bitirdi. İş hayatına DASA – Eczacıbaşı firmasında Dekorasyon Uzmanı olarak başlayan Çavuşoğlu, daha sonra Prestij Mobilya – Poggenpohl ve Koleksiyon Mobilya firmalarında Proje Müdürü olarak görev yaptı. Selim Çavuşoğlu kariyeri boyunca, mutfak mobilyaları sektörünün önemli firmalarında uzun süre Satış Müdürü olarak da görev aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.