Zarakol, Burson-Marsteller’ın iş ortağı oldu

Zarakol İletişim, iletişim ve halkla ilişkiler şirketi Burson-Marsteller'la Türkiye'de özel bir işbirliği anlaşması yaptı...

02.06.2009 - 11:01 | MediaCat

Zarakol İletişim, iletişim ve halkla ilişkiler şirketi Burson-Marsteller’la Türkiye’de özel bir işbirliği anlaşması yaptı.

Burson-Marsteller EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Başkanı Jeremy Galbraith, “Türkiye, uluslararası şirketlerin yatırım yapmak istediği, önemli ve büyüyen bir pazar. Zarakol ile yaptığımız işbirliğinin EMEA bölgesindeki gücümüzü artıracağına inanıyor ve Türkiye’de sektörün lider firmalarından olan Zarakol İletişim ile böyle bir ortaklığa girmekten mutluluk duyuyoruz. Necla Zarakol’la ilk buluşmamızda doğru ortağı bulduğumuza inanmıştım” şeklinde konuştu.

1992 yılında kurulan Zarakol İletişim’in kurucusu ve Başkanı Necla Zarakol, iş birliğinin duyurulması amacıyla iletişim sektörü yöneticileri, iş dünyası ve basın mensuplarının katılımıyla The Sofa Hotel’de gerçekleştirilen resepsiyonda yaptığı konuşmada; “bir süreden beri uluslararası iletişim faaliyetlerinde bulunan bir şirket arayışı içindeydik, Burson-Marsteller gibi global iş ağına sahip olan bir şirketle işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu işbirliği bize Türkiye’de yeni uluslararası şirketlerle çalışma fısatları sunmanın yanında mevcut müşterilerimizden uluslararası düzeyde adlarını duyurmak isteyenlere de olanak sağlayacaktır. Bu işbirliğinin Zarakol çalışanları için de yeni müşteriler ve eğitim fırsatları yaratacağına inanıyorum” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.