Ünlülerin “son akşam yemeği” Burberry’de

Marka bu yıl Noel'i Riccardo Tisci imzalı bir kampanyayla kutluyor.

15.11.2018 - 11:15 | Arzu Nilay Kocasu

Ünlülerin "son akşam yemeği" Burberry'de

Burberry ve Tasarımcı Riccardo Tisci, markanın bu yılki Noel kampanyasında Kristin Scott Thomas, Matt Smith, M.I.A, Naomi Campbell ve annesi Valerie Morris-Campbell’ı Leonardo da Vinci’nin meşhur eseri The Last Supper (Son Akşam Yemeği) benzeri bir sofrada bir araya getirdi.

İngiliz Sanatçı Juno Calypso imzalı karelerle hayat bulan kampanya hakkında konuşan Matt Smith “Her şey son derece stil sahibi ve özenliydi. Noel için hazırlanmış şık ‘son akşam yemeği’ biraz garip hissettirdi” yorumunda bulunurken; Kristin Scott Thomas çekimlerin uzun süre boyunca hatırlayacağı bir deneyim olduğunu söyledi: “Nihayetinde her gün sıcağın ortasında Noel sahnesi çekmiyorsunuz!”

Ünlülerin "son akşam yemeği" Burberry'de

“Naomi’yle birlikte bir çekimde yer almayalı neredeyse dört yıl oldu. Dolayısıyla bu, benim için gerçekten özel bir andı” diyen Valerie Morris-Campbell’ı doğrulayan Naomi Campbell ise kampanya hakkındaki hislerini şu sözlerle özetledi: “Annemle birlikte çalışmak büyürken biriktirdiğim pek çok Noel anısını da beraberinde getirdi. Dolayısıyla son derece özeldi.”

Ünlülerin "son akşam yemeği" Burberry'de

Ünlülerin "son akşam yemeği" Burberry'de

Kaynak: Vogue.co.uk

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.