MediaCat

Victoria’s Secret’ta üst düzey ayrılık

Victoria’s Secret CEO’su Jan Singer görevinden ayrılıyor.

Victoria’s Secret’ta üst düzey ayrılık

8 Kasım tarihinde New York şehrinde gerçekleştirilen 23’üncü defilesinin bir hafta sonrasında Victoria’s Secret’ta üst düzey bir ayrılık gerçekleşti. Victoria’s Secret bünyesine Eylül 2016’da katılan Jan Singer, CEO’luk görevinden ayrılma kararı aldı.

Markanın ana şirketi L Brands ise Singer’ın kararı hakkında bir açıklamada bulunmadı. Singer’ın ayrılmasının ardından CEO’luk koltuğunu kimin devralacağı da henüz belli değil.

Victoria’s Secret’a katılmadan önce Spanx CEO’su olarak çalışan ve Nike bünyesinde çeşitli pozisyonlarda 10 yıl kadar görev alan Singer’ın döneminde Victoria’s Secret, genç tüketicileri daha iyi anlamaya, yeni tüketicilere yeni ürünlerle hitap etmeye gayret ediyordu.

Marka, geçtiğimiz günlerde CMO’su Ed Razek’in Vogue’a verdiği röportajda trans ve büyük beden modellerin defilelerinde boy gösteremeyeceğini açıklaması üzerine eleştirilmişti.

Victoria’s Secret’ın ana şirketi L Brands hisseleriyse bu yıl yüzde 38 düşüş yaşamıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.