MediaCat

Twitter’dan keyif kaçıran aşk hikâyeleri

Twitter Sevgililer Günü’nü hayatın içinden kalp kırıklıklarını anarak kutluyor.

Twitter’dan keyif kaçıran aşk hikâyeleri

Twitter, ilhamını gerçek hayattan alan Dating Twitter kampanyasıyla kalbinde biri olan, olmayan herkesin karşısında. Küçük düşürücü olayların, utanç verici itirafların ve rağbet edilmemesi gereken tavsiyelerin yer aldığı tweet’leri Londra metrosunda sergileyen Twitter‘ın açıkhava kampanyası Flying Object imzası taşıyor.

İlişkilere dair hiçbir bilgi içermeyen ve yarı eğitici enstalasyonların yer alacağı The Dating Twitter Advice Bureau da 13-16 Şubat tarihlerinde Covent Garden’da ziyaretçilerini bekleyecek. Ziyetçiler, bir sonraki sevgililerinin güleryüzlü mü özgüvenli mi yoksa masraflı mı olacağını öğrenmek için Talihsizlikler Çarkı’nı çevirebilecek veya kayıp sohbetlere ortak olmak için “Ghosting” Mezarlığı’nda ufak bir tura çıkabilecekler. Başkaları adına utanmak isteyenler için bir adet Garip Sessizlikler Galerisi’ni bünyesinde barındıran mekânda, ayrıca, yetişkinler için x ışınlı tweet’lerin yer aldığı neon ışıklandırmalı bir alan da olacak.

“En şahane, dürüst ve gerçek flörtleşme hikâyeleri dergilerde, romantik komedilerde veya mobil uygulamalarda değil Dating Twitter’da olanlardır” diyor Twitter Birleşik Krallık’ta stratejik planlama direktörü olarak görev alan David Wilding:

“İnsanlar aşk ve flörtleşme hakkındaki gerçek düşüncelerinden bahsetmek için Twitter’a geliyorlar. İyi, kötü, garip… Sevgililer Günü‘nde, modern flörtleşme evreni etrafında şekillenen hakikatleri her ne kadar kimseye pek bir yardımı olmayacak olsa da en ham ve bağlamına uygun tweet’lere hayat vererek onurlandırmak istedik.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.