Hummel’ın yeni marka yüzü Norm Ender

Norm Ender, Hummel için kamera karşısında.

11.02.2020 - 14:18 | MediaCat

Hummel'ın yeni marka yüzü Norm Ender

Spor giyim markası Hummel, 2020 yılında marka yüzü olarak Norm Ender ile anlaştı. Norm Ender, markanın çevreci koleksiyonu Hummel X Norm Ender koleksiyonu için kamera karşısına geçti.

6 Şubat’ta vitrine çıkan Hummel tasarımlarını giyerek poz veren Norm Ender, işbirliği hakkında, “Bu kadar mükemmel tasarımlar ve çevrecilik olmasa bu işlere girişmezdim” diyerek, herkesi yeni koleksiyonu incelemek için Hummel mağazalarına davet etti.

Hummel X Norm Ender koleksiyonunun İskandinav ruhunun orijinalliğini ve spor modasının tutkusunu yansıttığını söyleyen Hummel Türkiye CEO’su Eddy Massier, “Norm Ender’in kişiliğinin ve Hummel DNA’sının önemli şekilde örtüşmesi bize enerji ve daha fazla ilham veriyor. Norm Ender’in kendi kombinlerini yaptığı ve tamamen kendini yansıttığı bu çekimler çok keyifli oldu. Umuyoruz ki, Türkiye’de Hummel ve spor giyim tutkunları da çok sevecek” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.