MediaCat

Turkcell’de üst düzey ayrılık

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barbaros Yiş şirketten ayrıldı.

Turkcell’de üst düzey ayrılık

Aralık 2018’den bu yana Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almakta olan Ömer Barbaros Yiş, Turkcell’den ayrılma kararı aldı. Yiş’in görevini Turkcell Strateji Direktörü Fatih Alper Ergenekon geçici olarak üstlenecek.

Turkcell’in Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklama şöyle:

Şirketimizde pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev yapmakta olan Ömer Barbaros Yiş, 17 Nisan 2020 tarihinden geçerli olmak üzere görevinden ayrılma kararı almıştır. Sayın Yiş’e şirketimize sağladığı katkılar için teşekkür ediyor, bundan sonraki iş yaşamında başarılar diliyoruz. Şirketimizde strateji direktörü olarak görev yapan Fatih Alper Ergenekon mevcut görevine ek olarak pazarlama genel müdür yardımcılığı görevine vekalet edecektir.

Fatih Alper Ergenekon, 1996 yılında lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel iş hayatına 1996 yılında Berlin, Almanya’da OTA Vakfı’nda proje uzmanı olarak başlayan Fatih Alper Ergenekon 1997 – 2000 yılları arasında I-BİMSA şirketinde danışman olarak çalışmıştır. 2002 yılında New York Rochester Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans Programı’nı tamamladıktan sonra 2002 – 2005 yılları arasında FedEx firmasının Memphis, Tenneesee, ABD merkez ofisinde kıdemli pazarlama uzmanı görevini yürütmüştür. 2005 yılında Turkcell ailesine katılan Fatih Alper Ergenekon, pazarlama fonksiyonunun çeşitli bölümlerinde çalışmış, 2006 – 2010 seneleri arasında pazarlama müdürü ve 2010 senesinden itibaren pazarlama direktörü olarak görev almıştır. Son olarak Eylül 2018 itibarıyla strateji direktörlüğü görevini üstlenmiştir.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.