MediaCat

Vintage karantina posterleri

Grafik tasarımcı Annie Atkins’ten karantina mesajları yayan özel posterler.

Vintage karantina posterleri

Büyük Budapeşte Oteli, The Bridge of Spies, Isle of Dogs ve Penny Dreadful gibi ünlü yapımlarda grafik tasarımcı ve prop tasarımcısı olarak yer alan Annie Atkins, bugünlerde Instagram hesabını, karantinaya özel tasarımlarla kaplıyor.

Takipçilerinden, karantina günlerinde uyguladıkları ya da vermek istedikleri tavsiyeleri toplayan Atkins, bu cümleleri vintage posterlere dönüştürüyor. Üstelik amacı yalnızca eğlence değil. Bazı posterleri basıp satışa sunacak olan Atkins, gelirleri koronavirüsle mücadele için bir hastaneye bağışlayacak.

Sizler de Atkins’in karantina tasarımlarında yer almak ve amacına ortak olmak isterseniz @annieatkins hesabı üzerinden kendisine ulaşabilir ve mesajınızı yollayabilirsiniz.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Advice for a pandemic, #1. I want to hold my hand up and admit that I am one of the people who bought a pot of yeast for this quarantine and have yet to do anything with it. I’m sorry! Turns out my local corner shop has a steady supply of bread! But I found this great tip on Twitter, this is why people are making sourdough: one freshly baked loaf plus a gentle way to pass an hour in what can be a very long day. If you have some everyday advice for this lockdown, something you found useful or interesting or just plain uplifting let me know and I’ll draw you up your own fake public health advice poster. (And if you live within 2km of me and wanted to bake something other than sourdough I have a pot of yeast here with your name on it…) #lockdowntips

Annie Atkins (@annieatkins)'in paylaştığı bir gönderi ()

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.