Turkcell’de iki üst düzey atama

Markanın tepe yönetimine iki yeni isim atandı.

19.07.2016 - 13:28 | MediaCat

Turkcell'de iki üst düzey atama

1 Ocak 2016 tarihinde katıldığı Turkcell’de perakende satış grup başkanı olarak görev alan İsmail Bütün marka bünyesinde gerçekleştirilen değişiklikler kapsamında Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanırken Bülent Aksu da Turkcell Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezuniyetinin ardından Çuhadaroğlu Holding Moskova ofisinde başladığı kariyeri boyunca Moskova’da Enka Grup Dış Ticaret bölümünde satış ve iş geliştirme müdürü, Nestlé’de CPW Türkiye Ülke Müdürü, Özbekistan’da Orta Asya Pazarlama Direktörü ve Türkiye Ulusal Zincir Mağazalar Satış Müdürü görevlerinde bulunan İsmail Bütün 2011 itibarıyla Nestlé’nin İsviçre’deki genel merkezinde Global Müşteri ve Satış Yönetimi Bölümü’nde iş mükemmelliği müdürü ve İçecekler Stratejik İş Birimi’nde pazarlama müdürü olarak çalıştı; Nestlé Türkiye İçecekler Grubu’nda genel müdür ve yönetim kurulu üyesi olarak rol aldı.

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezuniyetinin ardından kariyerine Kuveyt Türk A.Ş. Teftiş Kurulu’nda müfettiş olarak başlayan Bülent Aksu ise finans, muhasebe, vergi ve yönetim alanlarındaki 20 yıllık kariyeri boyunca Çalık Holding’te finans müdürü ve grup finans direktörü, Akfel Grup bünyesindeyse CFO ve yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı. SOCAR iştirakleri Petkim Petrokimya Holding ve Star Rafineri’de CFO mevkisinde bulunan Bülent Aksu 2016 yılında Fortune Türkiye dergisi tarafından Türkiye’nin en etkili 50 CFO’sundan biri olarak seçildi.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün’ün ataması 1 Temmuz 2016 itibarıyla gerçekleşti. Turkcell Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Aksu ise yeni görevine 20 Temmuz 2016’da başlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.