‘Ülkemizin gelişimi için yatırım ve çalışmalarımıza devam edeceğiz’

Cem Boyner'den gündem açıklaması.

19.07.2016 - 13:54 | MediaCat

'Ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlamak için yatırım ve çalışmalarımıza devam edeceğiz'

15 Temmuz olaylarına dair İDA, KİD, TÜHİD ve TÜSİAD gibi kurumların ardından bir açıklama da Boyner Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Cem Boyner’den geldi.

Cem Boyner’in Boyner Grup’un Türkiye’nin kalkınmasına destek için yatırım ve çalışmalarına devam edeceğini belirttiği açıklamanın tam metni şöyle:

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde askerî darbeler demokratik gelişimimize, iç barışa ve hukuk devletine en büyük zararı vermiştir.

15 Temmuz darbe girişimine halkımızın, devletimizin ve sivil kurumlarımızın gösterdiği direnç, ülkemizin demokrasiye, iç huzura ve hukuk devletine sahip çıkması adına büyük bir kazanımdır.

Bugünlerin akıl ve sağduyuyla aşılması, barış ve huzur dolu günler getirecektir. Demokrasi şehitlerimizin yakınlarına baş sağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Biz, Boyner Grup olarak ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlamak için yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza, ara vermeden, güçle ve inançla devam edeceğiz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.