Çünkü aşk her şeyi yener

Helsinki Onur Haftası'nda Burger King'den McDonald's'a aşk dolu bir öpücük.

10.09.2020 - 14:46 | Sencer Uçar

Çünkü aşk her şeyi yener

Finlandiya’da pandemi nedeniyle bu yıl 7 -13 Eylül tarihlerine ertelenen Helsinki Onur Haftası’nda Burger King, rakibi McDonald’s’ı aşkla kucaklayan bir kampanyaya imza attı.

Her iki markanın maskotlarının öpüşürken resmedildiği ilanlar, açıkhava ve basının yanı sıra Burger King restoranları ve sosyal medya hesaplarında da yer alıyor.

Burger King Finlandiya Marka Müdürü Kaisa Kasila, “Aşk her şeyi yener” sloganıyla hayata geçirilen kampanyayı, “Burger King her daim eşitlikten, aşktan ve herkesin dilediği gibi yaşayabilmesinden yana oldu. Tek istisna, olsa olsa rakibimize sataştığımız zamanlarda görülebilir. Fakat açık olmak istiyoruz: Hepsi birbirimize duyduğumuz saygıdan kaynaklanıyor ve bizim savunduğumuz değerleri McDonald’s’ın da savunduğunu biliyoruz. İlanın arkasındaki fikir, aşkı her haliyle kucaklama arzumuzdan geliyor. Değerlerimizi yaymak adına, Burger King ve McDonald’ı öpüşürken resmetmekten daha iyi bir yol olamayacağını düşündük. Eninde sonunda aşkın her zaman kazandığını göstermek istedik” sözleriyle değerlendiriyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Burger King Finlandiya
  • Reklam Ajansı: TBWA\Helsinki & Virta Helsinki

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.