MediaCat

Türk Telekom’dan düğün hediyesi

Türk Telekom, evli çiftlere ve yeni evlenecek çiftlere özel bir kampanya düzenledi…

Türk Telekom’dan düğün hediyesi

Türk Telekom, evli çiftlere ve yeni evlenecek çiftlere özel bir kampanya düzenledi.

Kampanya kapsamında yeni evli ya da evlenecek çiftlere bir ay boyunca 3 bin dakika ücretsiz olarak konuşma fırsatı sunuluyor.

Söz konusu tarihler arasında evlenmiş ya da yeni evlenecek çiftler, StandartHATT, ŞirketHATT, KonuşkanHATT veya yeni Kullanıcı Dostu tarife paketlerinden birine 24 ay abone olanlar kampanyaya katıldıkları ayı takip eden ilk ay ev ve iş telefonlarından 3000 dakika ücretsiz konuşma fırsatı yakalıyor. Telefon hattının ücretsiz olarak bağlandığı kampanya kapsamında 1 adet SMS uyumlu DECT telefon da Türk Telekom’un hediyesi olarak sunuluyor.

Avea’dan çiftlere 600 dakika hediye

Türk Telekom Evlilik Kampanyası’na katılan müşteriler isterlerse kampanyaya katıldıklarına dair bir belge ile Avea bayilerine gittikleri takdirde Avea’nın sağlayacağı ek fırsatlardan da yararlanabiliyor. Buna göre Türk Telekom Evlilik kampanyasına katılmış olan bir müşteri, yeni bir Avea faturalı hat aldığı taktirde, 6 ay boyunca toplam 600 dakika ücretsiz görüşme süresi ve 600 ücretsiz SMS kazanıyor. Ücretsiz süre ve SMS’ler ev ve iş telefonları ile görüşmelerde geçerli olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.