MediaCat

Tribal Worldwide İstanbul’a yeni stratejik planlama direktörü

Ajansın strateji departmanının liderliği yeni bir isme emanet.

Tribal Worldwide İstanbul’a yeni stratejik planlama direktörü

Cannes Lions tarafından Avrupa özelinde son 10 yılın en başarılı ajansları gösterilen Tribal Worldwide İstanbul kadrosunu yeni bir isimle güçlendirdi. Son olarak TBWA\Istanbul bünyesinde görev almakta olan Ceren Şehitoğlu, ajansın yeni stratejik planlama direktörü oldu.

Reklam alanındaki kariyerine 2010 yılında Y&R Reklamevi’nde Arçelik, Kotex ve Danone gibi büyük markalarla çalışarak adım atan Ceren Şehitoğlu, sonrasında TBWA\Istanbul’a katıldı. Yedi yılı aşkın süre görev aldığı TBWA\Istanbul’da son olarak stratejik planlama direktörlüğünü üstlenen Şehitoğlu;  Akbank, Atasay, BMW, Hepsiburada, Kinder, Koton, Molped, Molfix gibi markalar için çalıştı. Şehitoğlu, sosyal fayda üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı ve TBWA\For Good oluşumunun liderlerinden biri olarak, Koç Üniversitesi’nde sivil toplum kuruluşlarına yönelik workshop’lar düzenledi, mentorluk yaptı. UNDP önderliğinde düzenlenen Sosyal Fayda Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer alan Şehitoğlu, son iki yıl New York Festivals AME Awards Jürisi’ne katıldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.