MediaCat

Açıkhavada eşsiz bir buluşma

Watergarden’ın yeni reklamı yayında.

Açıkhavada eşsiz bir buluşma

İstanbul, Ataşehir’de hizmet veren alışveriş merkezi Watergarden yeni reklam filmini yayınladı. Fine dining restoranlar, Motivasyon Müzesi ve mekânın sunduğu açıkhava deneyimlerinin yer aldığı reklam filmi Juvenis imzası taşıyor. Yapım sürecini Lab34’ün üstlendiği filmin yönetmen koltuğuysa Fırat Mançuhan oturuyor.

Reklam filminin temelini oluşturan içgörüyü “Hayat, sıradışı anların toplamından oluşur. Bu anlar her zaman hayalini kurduğunuz, kendinizi aşmaya cüret ettiğiniz anlardır. Üstelik bir mekikle uzaya gitmek ya da Dünya’yı baştan aşağı gezmek kadar zor olmasına da gerek yok. Cesaretle korkunun birbirine karıştığı, heyecanın tavan yaptığı, kalbin göğsünden fırlayacakmış gibi çarptığı, hayatta var olduğumuzu hissettiren anlar. Çok beğendiğin kişiyle tanışmak için ilk adımı attığında, sevdiğin grubun şarkısına bağırarak eşlik ederken, kendini boşluğa bırakarak adrenalinle dolarken, tuttuğun takımı desteklerken, cesaret edemediğin bir kıyafeti denerken ve kendini aştığın her an var olduğunu hissedersin” cümleleriyle özetleyen markanın 50 saniyelik reklamı Juvenis imzası taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.