Tony Hawk’ın kanıyla boyanan kaykaylar

Liquid Death, kaykay efsanesi Tony Hawk'ın kanını içeren 100 kaykayı satışa çıkardı.

25.08.2021 - 17:14 | Sencer Uçar

Tony Hawk'ın kanıyla boyanan kaykaylar

Yeri geldiğinde suları lanetleyen, cadılarla güçlerini birleştirip şişelere iblis katan, cehennemi bile plastikten arındırmaya koyulan ABD menşeli su markası Liquid Death, sıradışı adımlarına bir yenisini Tony Hawk ile birlikte ekledi.

Liquid Death, yeni hamlesinde marka elçisi (ve yatırımcısı) Tony Hawk‘ın kanını boyaya karıştırdı, kanlı boyayı da sınırlı sayıdaki kaykayı boyamak için kullandı.

Hawk’ın kanını içeren ve Will Carsola’nın tasarladığı 100 adet kaykay 500’er dolardan satışa sunuldu. Markanın açıklamasına göre kaykaylar satışa sunulduktan 20 dakika sonra tükendi.

Satıştan elde edilen gelirin bir kısmı plastik karşıtı sivil toplum kuruluşu 5 Gyres ve Hawk’ın ihtiyaç sahibi bölgelerdeki gençlere kaykay parkı kazandırmak adına kurduğu The Skatepark Project’e bağışlanacak.

Sınırlı sayıdaki kaykaylardan satın alanlara, Hawk’ın bu kaykaylarda kanının bulunduğunu doğruladığı belgenin noter onaylı bir kopyası da ulaştırılacak.

Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.