MediaCat

Bu şişede iblis var

ABD’li su markası Liquid Death, bu yıl Cadılar Bayramı’nda şişelerine sudan biraz daha fazlasını koyuyor.

Bu şişede iblis var

Geçtiğimiz yıl Cadılar Bayramı’nı Mystic Dylan işbirliğinde, Ekim 2019’da satacağı tüm suları lanetleyerek kutlayan ABD menşeli su markası Liquid Death, iblislerle yüz yüze gelmek isteyen cesur hedef kitlesini bu Cadılar Bayramı’nda da mutlu edecek bir kampanya hazırladı.

Yeni kampanyası için bir kere daha bir cadıyla anlaşan marka, Cadı Jatternick’in düzenlediği ayinle iblisleri ambalajlarına hapsederek sınırlı sayıdaki şişesini kötücül güçlerle haşır neşir olmak isteyenlerin erişimine sunuyor.

Geçen yıl suyundan içenlere musallat olan iblisleri savmak için 99 sentlik panzehirler satan Liquid Death, bu yıl da iblisli sularını içenlere 1 dolar değerinde şeytan çıkarma kuponu veriyor.

Liquid Death CEO’su Mike Cessario’nun “özellikle içecek ve perakende sektöründeki markaların dikkat çekmek için pazara sürüp durdukları sıklıkla gülünç ve abartılı icatlarla alay eden” bir konsept olarak tanımladığı yeni kampanya reklam ajansı Party Land imzası taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.