AKare’ye 3 yeni müşteri

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

26.08.2021 - 10:23 | MediaCat

Markaların konvansiyonel ve dijital mecralardaki tüm iletişim ihtiyaçlarına bütünleşik çözümler sunan AKare İletişim Yönetimi, müşteri portföyüne üç yeni marka ekledi.

Özel tıbbi patoloji sektöründe faaliyet gösteren Eurofins Biomnis’in Non-İnvaziv Prenatal Test (NIPT) laboratuvarı Eurofins Biomnis Ninalia’nin yeni dönemde Türkiye’deki stratejik dijital iletişim faaliyetleri yürütecek AKare İletişim Yönetimi, İstanbul Beyin ve Omurga Merkezi’nin bütünleşik iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak. AKare, 2003 yılından bu yana çocuklar için eğitici ve öğretici fantastik ve bilimkurgu kitapları kaleme alan eğitimci ve yazar Esra Zerbeliz Avgören’in de tüm iletişim çalışmalarını üstlenecek.

Portföyünde sağlık, gıda, perakende, spor ve endüstriyel (B2B) alanda faaliyet gösteren ulusal ve çokuluslu markaların yanı sıra kendi alanında marka olmak isteyen bireyler bulunan AKare, iş ortaklarına stratejik medya ilişkileri yönetimi, bütünleşik pazarlama iletişimi, içerik üretimi tabanlı dijital mecra yönetimi gibi alanlar başta olmak üzere geleneksel ve dijital iletişimin tüm ilgili alt disiplinleri çerçevesinde danışmanlık veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.