MediaCat

Toksöz Grup’a yeni kurumsal iletişim müdürü

Grubun yeni kurumsal iletişim müdürü Senem Yurtkuran oldu.

Toksöz Grup’a yeni kurumsal iletişim müdürü

Hızlı tüketim, ilaç ve bebek maması alanlarında faaliyet gösteren Toksöz Grup’ta kurumsal iletişim müdürlüğü görevine Senem Aksüyek Yurtkuran getirildi. Yurtkuran, gruptaki yeni görevine bu hafta başı itibariyle başladı.

Toksöz Grup bünyesinde Sanset Gıda (Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve L’era Fresca), Sanovel İlaç, Zumos Palma (Zumosol meyve suyu), Pernigotti çikolata ve Montero (Evolvia bebek maması) markalarını barındırıyor.

Senem Yurtkuran kimdir?

Toksöz Grup'un yeni kurumsal iletişim müdürü Senem Yurtkuran oldu.İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden 2006’da mezun olan Senem Aksüyek Yurtkuran, profesyonel kariyerine medya yöneticisi olarak aynı yıl Idea Marketing Communications and Public Relations’ta başladı.

Son olarak medya direktörlüğü görevini yürüttüğü Idea’dan 2014’te ayrılan Yurtkuran, Toksöz Grup’taki yeni görevinden önce transfer olduğu Salt İletişim’de marka direktörü olarak görev yapıyordu.

Giriş fotoğrafı: berkaygulum@flickr

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.