The Matrix Resurrections öncesinde seçme sırası sizde

Matrix 4, fragmanının yayınlanmasından hemen önce hayranlarına interaktif bir siteyle sesleniyor.

08.09.2021 - 14:21 | Sencer Uçar

The Matrix Resurrections öncesinde seçme sırası sizde

Matrix serisinin dördüncü filmi The Matrix Resurrections, Matrix hayranlarıyla 22 Aralık tarihinde buluşmaya hazırlanıyor. HBO Max ve beyazperdede gösterime girecek The Matrix Resurrections’ı izleyebilmek için üç ay kadar beklememiz gerek ancak aynı durum filmin resmî fragmanı için geçerli değil. Filmin fragmanı 9 Eylül’de, yani yarın görücüye çıkacak.

Fragmanın paylaşılmasına kısa süre kala Warner Bros., kitlenin heyecanına, kendilerini kısa süreliğine Neo’nun yerindeymiş gibi hissedebilecekleri interaktif bir siteyle ortak oluyor. Whatisthematrix.com adlı site, ziyaretçilerini bir kırmızı bir de mavi hapla karşılaşıyor ve tıpkı Neo’nun yolculuğunun kırılma noktasında olduğu gibi, haplar arasında bir seçim yapılmasını istiyor.

Kırmızı hap seçildiğinde Yahya Abdul-Mateen II, mavi hap seçildiğinde Neil Patrick Harris’in anlatımı eşliğinde filmden farklı kesitler ekrana geliyor. Siteye erişilen cihazın saatine bağlı olarak teaser’lardaki saat değişiyor, her bir tıklamada görüntüler çeşitleniyor. Ziyaretçileri Neo’dan farklı kılan ise nihai bir seçim yapma zorunluluğu olmaması. Dileyenler, teaser’ın 180 bin farklı versiyonu izleyebilir. Seçim sizin.

Kaynak: Hypebeast

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.