MediaCat

Televizyon: Nereden nereye?

Teknolojinin geldiği yeri anlamak için geçmişe kısa bir yolculuk.

Televizyon: Nereden nereye?

80’ler. Yedinci sanatın VHS’ler sayesinde oturma odasının konforlu atmosferinde takip edilebildiği, favori programların daha sonra izlenmek üzere kaydedilebildiği, tek televizyon parasına aynı anda iki televizyondan iki farklı programın izlenebildiği büyülü yıllar. Uzun yolculuklarda sabırsızlanan çocuklarınızı antensiz de çalışan televizyon-video oynatıcınızla oyalayabildiğiniz bir dönem. Teknolojinin altın çağı.

Fransa’nın sinema, dizi ve spor odaklı yayın yapan şifreli televizyon kanalı Canal, televizyonun bugün geldiği noktayı ve izleyicilere sunduğu kolaylıkları vurgulamak için zamanda ufak bir yolculuk yaparak 80’lere gittiği bir reklam kampanyası hazırladı. Dönemin mucizeleri olarak tanıtılan ve tanıtıldıkları dönemde şüphesiz birer mucize olarak görülen televizyon teknolojilerinin anlatıldığı dört reklam filminden oluşan kampanya BETC Paris imzası taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.