MediaCat

Telafisi mümkün olmasa da

Burger King Almanya, tüketicilerini Noel partisi pişmanlıklarını lezzetle geride bırakmaya çağırıyor.

Eğlence dozu kaçtığında yaşananlar kişinin ertesi gün pişmanlık hissiyle dolmasına neden olabilir. Çalışma arkadaşlarıyla kutlanan Noel partileri de sonraki güne bol pişmanlık devredebilir. Burger King Almanya ise Noel kampanyasında dünü dünde bırakıp bugün için yapılabileceklere odaklanmaya çağırıyor.

Yaratıcı süreçleri Grabarz & Partner imzası taşıyan reklam filmleri, ofis Noel partilerinin ertesi gününe pişmanlıkla uyanan üç ayrı öyküyü ekrana taşıyor. Dün partide durmaksızın balina şarkısı söylemenin, ayaklarının güzelliğini herkese göstermenin, patronunun Reptilian olduğunu ima etmenin telafisi olmasa da Burger King lezzetlerinin bugünü güzelleştirmede gayet işe yarayabileceği gösteriliyor.

Burger King Almanya’nın çalışanlar arasında gerçekleştirdiği bir anket çalışması, Alman çalışanların yüzde 55’inin bir Noel partisinde utanç verici davranışlar sergilediklerini hatta her beş çalışandan birinin kendisini rezil ettiğini ortaya koyuyor. Katılımcıların yüzde 46,3’ü önceki gece yaptıklarından pişmanlık duyduğunu söylerken, davranışlarından ötürü Noel partilerinden sonra hastalık bahanesine sığınanların oranı yüzde 15,2. Partinin ertesi günü güzel uyku ve sevilen yemeklerin tüketilmesi pişmanlığın etkisini azaltmada işe yarıyor. Araştırmaya göre, özellikle de gençler kurtuluşu burgerde bulabiliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.