MediaCat

Siz hangi kapıyı seçerdiniz?

Dove, tüketicilerine özgüven aşılamaya devam ediyor.

Siz hangi kapıyı seçerdiniz?

Dove, büyük ses getiren “Real Beauty Sketches” filmiyle başlattığı, daha sonra “Patches” ve “Love Your Curls” ile devam ettirdiği sosyal deney serisine yeni bir halka ekliyor.

Markanın tüm küresel birimlerinde resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyurulan yeni reklam filmi, tıpkı daha önceki filmlerde olduğu gibi, kadınların güzellikleri söz konusu olduğunda hissettikleri özgüven eksikliğinden yola çıkıyor. Film San Francisco, Şangay, Delhi, Londra ve Sao Paulo’da yaşayan kadınların, kentlerinde yer alan çeşitli plazaların üzerlerine “Güzel” ve “Ortalama” tabelaları yerleştirilen ikili girişleriyle karşılaştıklarında yaptıkları tercihe odaklanıyor.

Güncelleme: Dove Kanada’nın sosyal medya hesapları üzerinden ulaştığımız kampanyanın markanın tüm küresel birimlerinde eş zamanlı olarak yürütüldüğü görülüyor. Bu bilgi doğrultusunda haberin önceki versiyonunda yer alan İngilizce altyazılı videoyu, Dove Türkiye’nin Türkçe altyazılarla desteklenen videosu ile güncelledik.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.