MediaCat

W+K’dan tüm klişeleri bitiren deterjan reklamı

Ajans, yeni müşterisi Reckitt Benckiser’i yaratıcı Finish filmiyle karşılıyor.

W+K’dan tüm klişeleri bitiren deterjan reklamı

Wieden+Kennedy (W+K) Londra, yeni müşterisi Reckitt Benckiser (RB) ile birlikte deterjan kategorisini yeniden tanımlama çabasına girişmiş görünüyor. Ajansın RB markası Finish için yayınladığı kampanya ev deterjanları kategorisini, bulaşıkların herkesin hayatlarındaki rolünü merkeze yerleştirerek yeniden konumlandırmayı amaçlıyor.

Ajans, promosyonlar ve fonksiyonlara odaklanan mesajlar tarafından ele geçirilmiş olan bu kategoride yer alan Finish’in iletişimini, gerçek hayatlardan ilham alan hikâyeler üzerine kurulan anlamlı mesajlarla şekillendirmek istediğini söylüyor.

Kampanya, Finish’i müşteri portföyüne 2014’te katan ajansın marka için yürüttüğü ilk çalışma olma özelliği taşıyor. Kampanya çerçevesinde yayınlanan ilk film “Dishes”, “Glasses” ismi verilen ikinci bir filmle destekleniyor. Farklı mutfak gereçlerinin aksine sadece bir bardağa odaklanan film, Finish’in parlaklık koruyan teknolojisini anlatıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.