MediaCat

Şehrin en iyi hamburgercisi

İyi hamburgere ne zaman ihtiyaç duyacağınız belli olmaz.

Şehrin en iyi hamburgercisi

Kıyamet günü gelip çattığında, asfalt yollar yarılıp denizdeki balıklar karaya vurduğunda, tüm insanlık çıldırmışken canınız hamburger çekerse ne olur? Arabanıza atlayıp şehrin en iyi hamburgercisine gidersiniz elbette. Tabii hamburgerciniz hâlâ yerindeyse.

2014 yılında “Yılın Ajansı” unvanını verdiği Brezilyalı reklam ajansı Africa hakkında şöyle diyordu Ad Age: “Africa Brezilya’nın en beğenilen reklam ajansı olarak anılıyor ancak belki de, reklam yarışmalarına çok ender olarak girdiği ve adını bir başka kıtadan aldığı için, dünyanın kalanı tarafından pek tanınmıyor.”

Brezilyalı olduğu halde kendine Africa adını seçen ajans kendi kimliği için uyguladığı bu “şaşırtmaca”yı müşterileri için de uyguluyor anlaşılan. Zira şehrin en iyi hamburgercisine gitmek için kıyamet günü yola koyulan bir adamın başrolünde olduğu reklamda tanıtılan ürün aslında hamburger değil, bir araba.

Doksan saniyelik reklam filmi, sırrını son saniyesinde açıklıyor. Eğer kıyamet günü şehrin en iyi hamburgercisine gitmek isterseniz, sizi hedefinize yalnızca bir Mitsubishi ASX 2018 ulaştırabilir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.