MediaCat

ŞOK Marketler’den dijital adım

Cepte ŞOK uygulaması devrede.

ŞOK Marketler’den dijital adım

Perakende zinciri ŞOK Marketler,  yeni bir dijital hamle gerçekleştirerek Cepte ŞOK uygulaması ile online alışveriş imkânı sağlıyor.

Buna göre Cepte ŞOK uygulaması aracılığı ile müşteriler cep telefonları ile siparişlerini verecek, seçtikleri ürünleri “tıkla, gel, al” mantığı ile kendilerinin belirleyecekleri zaman dilimlerinde yine kendilerine en yakın ŞOK Market’ten aynı gün içerisinde teslim alabilecekler. Müşteriler, alışverişlerini internet üzerinden tamamlayacakları için de markette kuyruk beklemekten de kurtulacaklar.

ŞOK Marketler CEO’su Uğur Demirel, söz konusu dijital hamleleri ile alışverişte ezber bozmaya hazırlandıklarını belirterek, bu adımın kendi kulvarlarında atılan ilk adım olduğunu söyledi. Demirel, amaçlarının müşterilere günlük tempolarında zaman kazandırmak ve ŞOK Marketler’in sunduğu fırsatları kaçırmamalarını sağlamak olduğunu da sözlerine ekledi.

Cepte ŞOK uygulaması, Android ve iOS destekli telefonlardan ücretsiz olarak indirilebilecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.