MediaCat

Sardis Ödülleri’ne başvurular başladı

Sardis Ödülleri, güncel kategorileri ve uzman isimlerden oluşan değerlendirme kuruluyla 2023 macerasına başladı.

Finans dünyasının tüm bileşenlerinin buluşacağı, yenilikçi projelerin ve pazarlama başarılarının ödüllendirileceği Sardis Ödülleri’ne başvurular 5 Haziran itibarıyla açıldı.

Global trendler doğrultusunda kurgusu her sene yenilenen Sardis Ödülleri, veri odaklı yaratıcılıktan teknolojinin yenilikçi kullanımına, dijital pazarlamadan pozitif sosyal etkiye kadar geniş bir yelpazede yer alan çalışmaları değerlendirecek.

Sardis’te yılın yenilikleri

  • İnovasyon Bölümü’nde yer alan ve finansal kuruluşların dijital platformlar, finansal teknoloji şirketleri ve teknoloji girişimleri gibi üçüncü partilerle gerçekleştirdikleri API bazlı işbirliklerini ödüllendiren başlığın adı Ekosistem Geliştiren İşbirlikleri olarak güncellendi.
  • Veri kullanımının finans sektöründeki başarılı sonuçlarını ödüllendiren Veri Stratejileri başlığındaki kategoriler yenilendi. Bu yıl başlık altındaki kategoriler şöyle: Veriye Dayalı İnovasyon, Müşteri Deneyimi ve Kişiselleştirilmiş Finans Önerileri.
  • Chatbot’lar, kişisel asistanlar, süreç optimizasyonu gibi alanlarda yapay zekâ ürünlerini ve işlemlerini kullanan projelerin yarıştığı Teknolojinin Yenilikçi Kullanımı Bölümü’nde bu senenin yenilenen kategorisi finansal varlıkların yanı sıra KVKK kapsamındaki verilerin de güvende kalmasını sağlayan yenilikçi güvenlik çözümlerinin yarıştığı Siber Güvenlik Uygulamaları oldu.

Yaratıcılık Bölümü, önceki senelerde olduğu gibi Yaratıcı İletişim, Dijital Pazarlama ve Kurumsal İletişim kategorilerini içine alacak. Toplumsal, çevresel ve ekonomik sorunlara çözüm öneren, kamuoyundaki bilinç ve farkındalığı artıran çalışmalar ise kendine Pozitif Sosyal Etki Bölümü’nde yer bulacak. Bu bölümde, kadınlara ve toplumsal cinsiyet ayrımına yönelik hayata geçirilen kurumsal sosyal sorumluluk projeleri önemli bir yer tutacak.

Sardis Ödülleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak için sardisawards.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.