MediaCat

RVD Akademi başlıyor

Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen “RVD Akademi” programı 21 Kasım 2012 tarihinde başlıyor.

RVD Akademi başlıyor

Reklamverenler Derneği (RVD) tarafından, her biri kendi sektörlerinin saygın temsilcileri olan kuruluş ve uzmanlarla işbirliği içinde hayata geçirilen RVD Akademi, Kasım ayında kapılarını açıyor. RVD üyesi şirketlerde iletişim ve pazarlama alanlarında çalışan uzman veya yöneticilerin katılabileceği RVD Akademi’nin eğitim programı bünyesinde pazarlama iletişiminin temel taşlarının yanında bu alandaki en son gelişme ve trendler, konularının uzmanı eğitmenler tarafından aktarılacak.

29 Mayıs 2013 tarihine kadar sürecek olan ve Reklamcılık Vakfı (RV), Interaktif Reklamcılık Derneği (IAB), Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPID), Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) ve sektörün önde gelen kuruluş ve isimlerinin katkılarıyla oluşturulan RVD Akademi, pazarlama iletişimi alanındaki zengin konu yelpazesi ile dikkat çekiyor.

Program hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak isteyenler, rvd@rvd.org.tr adresini kullanarak RVD ile iletişim kurabilecekler.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.