MediaCat

RPZ İstanbul için geri sayım başladı

Zirve bu yıl “Dönüşüm, muhteşem olacak!” sloganıyla 12 Mart’ta düzenlenecek.

RPZ İstanbul için geri sayım başladı

Faaliyetlerine İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi bünyesinde 1983 yılında başlayan İşletme Kulübü, Reklam ve Pazarlama Zirvesi’nin (RPZ İstanbul) yedincisini düzenlemeye hazırlanıyor.

Yeni nesil pazarlama trendleri, reklamcılık ve pazarlama alanlarında dijitalleşme, yerelleştirme politikaları, sosyal medya kullanımı ve inovasyon gibi konuların konuşulacağı Reklam ve Pazarlama Zirvesi’18, bu yıl “Dönüşüm, muhteşem olacak!” sloganıyla katılımcılarını bekliyor.

12 Mart 2018’de 10.00-17.00 saatleri arasında UNIQ Istanbul’da gerçekleşecek olan ve katılımcılarının etkinliğin sonunda “Reklam ve Pazarlama Zirvesi’18 Katılım Sertifikası” alacakları etkinlikte bu yıl Samsung Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barış Gökpınar, Hepsiburada.com CMO’su Yüce Zerey, Vestel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman, İlancılık Reklam Ajansı Eş Başkanı Ender Merter, Vodafone Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü Ebru Özgüç, Abdi İbrahim Satış ve Pazarlama Direktörü Figen Bilgen, puhutv Pazarlama Direktörü Merve Naz Atmaca, Reklamcılık Vakfı YK Başkanı Lize Karaboğa, Lenovo TR Pazarlama ve İletişim Direktörü Aysun Karabıyık’ın yanı sıra Eypio, Zübeyde Özmen, Didem Usluer ve Serhat Gürcü konuşmacı olarak yer alacak.

Biletleri Biletino’dan temin edilebilen etkinlik hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşılabilir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.