Minik kahramanın yolculuğu

Universal Parks & Resorts'tan gelişim çağındaki çocuklara bir doz cesaret aşısı.

23.02.2018 - 11:44 | Arzu Nilay Kocasu

Kahramanın yolculuğu

Universal Parks & Resorts, iyi vakit geçirilecek basit bir eğlence parkı olmanın ötesinde çocukların büyümek için ihtiyaç duydukları becerileri edindikleri, kendi ayakları üzerinde durup kendi hayatlarında söz sahibi olmayı öğrendikleri ve yeni maceralara atılacak cesareti buldukları bir mekân olduğunu anlatan bir reklam filmi yayınladı.

Bir grup çocuğun bir yandan eğlence parkındaki farklı alanları deneyimlerken diğer yandan Universal Parks & Resorts’a gitmelerinin hayat yolculuğunda kendileri için neden elzem olduğunu anlattıkları reklam filmi David & Goliath imzası taşıyor.

“Günümüzde çocuklar, daha önce hiç olmadığı kadar hızlı büyüyorlar. Bu büyüme sürecinin bir parçası olmak istedik” diyor David & Goliath Kurucusu David Angelo ve ekliyor:

“Bunu yaparken de çocuklara ‘büyümenize gerek yok’ demek yerine onların kendi adına konuşmalarına imkân tanımak istedik. Reklam filminde bir grup cesur çocuğu, kendilerine olabildiğince sinematik biçimlerde meydan okurken görüyoruz. Ve Universal Parks’ta deneyimlediklerinizin eğlenceli bir günden fazlası olduğunu; tahayyülünüzün ötesine geçen şekillerde, gerçekten büyümeniz için bir fırsat olduğunu gösteriyoruz.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Universal Parks & Resorts
  • Reklam Ajansı: David&Goliath, LA
  • Yapımevi: RSA Films, Inc
  • Yönetmen: Tobias Granström
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.