MediaCat

Roy+Teddy by The Network’e katıldı

Roy+Teddy, Per Pedersen’in kurucusu olduğu bağımsız ajans network’ü by The Network’ün bir parçası oldu.

Roy+Teddy, Grey Group’un eski küresel kreatif başkanı Per Pedersen tarafından kurulan by The Network’ün global bağımsız ajans network’üne katıldı. by The Network bünyesinde aynı zamanda _2045, ‿ and us, Above+Beyond, ASIATIC, A t o m, Allyens, Amsterdam Berlin, Atlantic New York, Blak Labs, Boys Girls, Blue Oyster, Cloudfactory, FARM, Founders, Herezie, INBRAX, Liberate, Libre, Marvin, Mortierbrigade, Mr + Positive, NORTH VCA, Ostrich, proof., Rehab, SMALL, Thank You studio, The New, The Sway Effect, Untangld, White Rabbit, Worth Your While gibi ajanslar yer alıyor.

İşbirliği ve yaratıcı kaynak paylaşımına dayalı dinamik bir global network oluşturmak amacıyla bir araya gelen bağımsız yaratıcı ajanslar arasında yerini alan Roy+Teddy’nin kurucu ortağı Ekin Özçiçekçiler gelişmeyi, “Sektörümüzün çok yakından bildiği The Swedish Number, PayPhone Bank, P&G Small Experiment gibi muazzam projelerin yaratıcı beyni Per Pedersen gibi bir yaratıcı efsanenin liderliğinde kurulan ve içerisinde dünyaca ünlü yaratıcı liderlerin kurduğu bağımsız yaratıcı ajanslardan oluşan by The Network’ün bir parçası olarak, network’ün Türkiye ayağını temsil ediyor olmaktan dolayı çok heyecanlı ve mutluyuz. Dünyanın birçok ülkesinde ‘bağımsız yaratıcılık’ vizyonuyla, yüzlerce ödüllü kampanyaya imza atmış dünyaca tanınan yaratıcı liderlerle global markalara birlikte çalışabilme imkânı oldukça heyecan verici. Bir yandan da yeri geldiğinde tüm bu bağımsız ajanslarla bir takım hâlinde bir araya gelerek global konkurlara katılarak güçbirliği yapabilirken yeri geldiğinde ise Türkiye’de bir marka için işbirliği içerisinde ilerleyebiliyoruz. Her ajansın sahip olduğu tecrübe ve yetenekler bir araya geldiğinde muazzam bir sonuç ortaya çıkıyor. Sadece bu yıl by The Network ajansları yüzlerce global ödülün yanı sıra Cannes Lions’da 12 Aslan kazandı ve 32 kısa listeye giren proje oldu. Etkili yaratıcılığı ve yaratıcılığın etkisini tartıştığımız bu dönemde, böyle bir global network’ün parçası olarak hem by The Network’ ün hem de Roy+Teddy’nin uluslararası varlığını ve vizyonunu başka bir noktaya taşımak istiyoruz” sözleriyle değerlendirdi.

Roy+Teddy Yönetici Kreatif Partneri Arzu Bulut da şu eklemelerde bulundu: “Roy+Teddy olarak bağımsızlığı iliklerine kadar hisseden ve bağımsız özgür yaratıcılıktan beslenenlerin network’ü by The Network’ün bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Hep daha iyi iş çıkarmak için savaşan insanların olduğu, fikrin önüne diplomasinin geçmediği bir yeri deneyimliyoruz. by The Network, tam anlamıyla özgür ruhlu yaratıcıların buluştuğu, akla gelebilecek farklı yaratıcı disiplinlerin aynı vizyona bağlı ancak bir o kadar da bağımsızlığının rahatlığı ile hareket ettikleri, fikrin patron olduğu bir yer. Fikrinden craft’ına, case videosuna kadar ince ince tartışan, uğraşan, üzerine koymaktan, network’ünü, öğretilerini paylaşmaktan çekinmeyen ajansların olduğu yapıcı bir ortam. Günümüzde sektör olarak kaybettiğimiz bu yaklaşımları dünyanın neresine giderseniz gidin yine ve sadece bağımsız ajanslarda yaşandığını; hatta ancak bağımsız ajanslarda yaşanabileceğeni anlattı bize. Yarattığı ve yaratacağı global fırsatların ötesinde bize kattığı en büyük değer işte bu farklılığımızı ve gücümüzü hatırlatmak oldu. Bağımsızlığı ile birbirine bağlı, fikirleri ile bağımsız 30 ajanstan biri olarak by The Network’ün de gücü ve vizyonu ile etkili yaratıcılık alanında Türkiye’nin ve Roy+Teddy’nin varlığını göstermek istiyoruz.”

by The Network Ortaklıklar Direktörü Jack Smail ise, “Biz, geleneksel ajans yapılarından farklı yönetilen bağımsız ajansların ‘sahibi’ olduğu, farklı türde bir global network’üz ve Roy+Teddy bu network’e mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Fikirlere geleneksel olmayan yaklaşımları olağanüstü yüksek kalitede iş üretmelerini sağlıyor. Reklamcılığın yanı sıra dijital odaklı kullanıcı deneyimi ve teknolojileri yaratma konusundaki deneyimleri de göz önüne alındığında, özellikle dijital alanda güçlü bir avantaj sağlıyorlar. Onları aramızda görmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.