MediaCat

P&G Brand Academy Sertifika Programı Brand Week Istanbul’da

Brand Week Istanbul kapsamında düzenlenen Brand Academy, geleceğin reklam yaratıcıları ve pazarlama profesyonellerini alanında uzman eğitmenlerle bir araya getirecek.

P&G Brand Academy Sertifika Programı Brand Week Istanbul’da

MediaCat tarafından pazarlama iletişimine ilişkin en güncel konuları ele almak ve geleceğin reklam yaratıcılarını, marka ve pazarlama yöneticilerini alanının uzman eğitmenleriyle buluşturmak üzere hazırlanan üç günlük sertifika programı Brand Academy, 8-9-10 Kasım tarihlerinde Brand Week Istanbul’da gerçekleşecek. Sınırlı kontenjana sahip olan programa bilet alanlar, Brand Week Istanbul salonlarına ve deneyim alanlarına da giriş hakkına sahip olacak.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan lisans ve yüksek lisans öğrencilerin ve 30 yaş altı genç profesyonellerin katılımına açık olan programa katılanların sertifika alabilmesi için tüm derslere katılımı zorunlu olacak. Sertifikalar, program mezunlarına 10 Kasım tarihinde son dersi takiben takdim edilecek.

Bu yıl P&G sponsorluğunda gerçekleşen ve katılımcılarına esnek ve zevkli program akışı sunan Brand Academy’deki yerinizi buradan ayırtabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.