MediaCat

Mutluluk senin rengin

Zeynep Bastık, Flormar için ilk kez kamera karşısına geçti.

70’ten fazla ülkede 100 binin üzerinde satış noktasında tüketicileriyle buluşan kozmetik markası Flormar, logosundan ambalajlarına, imaj görsellerinden mağazalarına uzanan değişim yolculuğunu yeni reklam yüzü Zeynep Bastık ve yeni sloganı “Mutluluk senin rengin” ile sürdürüyor.

Flormar için ilk kez kamera karşısına geçen Zeynep Bastık’ın markanın yeni cingılını da seslendirdiği reklam filmi, izleyenlere seyir zevki yüksek renkli bir dünya sunuyor.

Marka, yeni marka kimliği ve reklam yüzünü dün Divan Kuruçeşme’de gerçekleştirdiği bir lansman partisiyle kutladı. Pembenin hâkim olduğu, markanın yeni imajını yansıtan aktivasyon alanlarının göz doldurduğu etkinlikte Zeynep Bastık yeni cingılı canlı olarak seslendirmenin yanı sıra katılımcılara mini bir konser verdi. Ezgi Alaş’ın performansıyla devam eden akşam, DJ Funky C ile sona erdi.

Flormar’ın yeni marka kimliğini pekiştirirken renk uzmanlığını da yansıtan Rafineri imzalı filmin prodüksiyonunu Depo Film, yönetmenliğini Elif Kalkan üstlendi. İmaj filmleri ve Flormar’ın yeni ürünü Ligweight Lip Powder filmi ile başlayan Zeynep Bastık X Yepyeni Flormar kampanyası ilerleyen dönemlerde yeni ürün filmleri ile devam edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.