MediaCat

KLM’den sorumlu seyahat çağrısı

Havayolu şirketinden hem yolculara hem de havacılık sektörüne seslenen bir kampanya.

KLM’den sorumlu seyahat çağrısı

Hollandalı havayolu şirketi KLM, sürdürülebilir seyahat konusunda dünyayı harekete geçmeye davet eden yeni bir kampanyaya imza atıyor.

Hem havacılık sektörünü hem de yolcuları sorumlu uçmaya davet eden KLM, havacılık sektörüne sürdürülebilir bir gelecek yaratmak adına güçbirliği çağrısında bulunuyor. Marka, geçtiğimiz hafta sonu Brezilya, Birleşik Krallık, ABD, Hollanda, İskandinav ülkeleri ve Almanya’da yayınlanan gazetelerde KLM Başkanı ve CEO’su Pieter Elbers imzasıyla yer alan açık mektubuyla dillendirdiği çağrısını, yeni yayınladığı reklam filmiyle destekliyor.

Yüz yüze görüşmenin her zaman gerekli olup olmadığı ya da bazı durumlarda uçak yerine trenin tercih edilip edilemeyeceği gibi sorgulamalarda bulunan film, uçuşun herkesin ihtiyacı olduğunu ama sürdürülebilirlik konusundaki sorumluluğun hepimizin omuzlarında olduğunu hatırlatıyor.

Kampanyanın sorumlu uçmaya davet eden sloganı “Fly Responsibly”, aynı zamanda DDB Unlimited tarafından marka için hayata geçirilen inisiyatifin de adı.

Havacılık sektöründe sürdürülebilir kalkınmanın tek bir havayolu şirketinin meselesi olmadığını söyleyen KLM Başkanı ve CEO’su Pieter Elbers, bu konuda gerçek anlamda bir ilerleme sağlanabilmesi için tüm sektörün el ele çalışması gerektiğini vurguluyor.

DDB Unlimited Genel Müdürü Esther te Pas ise markanın havacılık sektöründe sürdürülebilir bir gelecek oluşturma gayretine dikkat çekerek, markanın bu vizyonunun Fly Responsibly inisiyatifine dönüşmesini oldukça tatmin edici bulduğunu belirtiyor. İnisiyatifi bir kampanyadan ziyade değişim konusunda uzun soluklu bir taahhüt olarak nitelendiren Pas, sürdürülebilir seyahat konusunda KLM ile çalışmaktan duydukları gururu da dile getiriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.