MediaCat

Rexona’nın yeni reklam yüzü Zehra Güneş

Milli voleybolcu Zehra Güneş, Rexona için kamera karşısında.

Rexona’nın yeni reklam yüzü Zehra Güneş

Avrupa ve Dünya Kulüpler Şampiyonaları’nda “En İyi Orta Oyuncu” gibi birçok ödüle layık görülen milli voleybolcu Zehra Güneş, Rexona‘nın yeni reklam yüzü oldu.

Güneş’in yüksek yaşam temposuna eşlik eden alüminyum içermeyen Rexona %0 serisi sayesinde en yoğun günlerinde bile kollarını kaldırmaktan çekinmeden özgürce hareket edebildiğini vurgulayan reklam filmi, “Rexona burada, kollar hep havada” sloganıyla hedef kitlesine de cesaret vermeyi hedefliyor.

Unilever Deodorant Kategorisi Marka Müdürü Revna Tever Serintürk, Rexona olarak kadınların günlük yaşamlarında kendilerini kısıtlamadan ve özgüvenle hareket etmelerini önemsediklerini belirtiyor ve ekliyor: “Kadınlar günlük hayat içerisinde bir koşuşturma içerisinde ve hareket özgürlüğü çok önemli. Alüminyum barındırmayan Rexona %0 serisi, hem 48 saat ter kokusuna karşı koruyan formülü hem de etkileyici ve kalıcı kokusu ile kadınlara gün boyu yol arkadaşlığı yaparak özgüvenle hareket etmelerine destek oluyor. O nedenle reklam kampanyamızda ‘Rexona burada, kollar hep havada’ diyoruz”.

Punch BBDO imzalı reklam filminin prodüksiyonunu Kala Film, yönetmenliğini Bora Ozan üstleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.