“Motorcu dostu istasyon” nasıl olmalı?

Aytemiz, motorcu dostu istasyon konseptini Zafer Algöz, Can Yılmaz ve Erdil Yaşaroğlu'nun boy gösterdiği tanıtım videosuyla detaylandırıyor.

03.08.2022 - 17:12 | MediaCat

Motorcu dostu istasyon nasıl olmalı?

1963’ten beri faaliyet gösteren akaryakıt şirketi Aytemiz, 2017’de hayata geçirdiği “motorcu dostu istasyon” konseptinin motosiklet sürücülerine sunduğu kolaylıkları Erdil Yaşaroğlu, Zafer Algöz ve Can Yılmaz’ın boy gösterdiği samimi bir videoyla aktarıyor.

Ünlü karikatürist ve motosiklet tutkunu Erdil Yaşaroğlu, daha önce Aytemiz’in sosyal medya kanallarında yayınlanan film serisiyle kendi gözünden deneyimlerini aktardığı motorcu dostu istasyon konseptini bu defa Zafer Algöz ve Can Yılmaz’a anlatıyor.

Motosikletlere özel park alanları, kask ve ekipmanlarını bırakabilecekleri kilitli dolaplar, kaymaz zeminli pompa adası gibi hizmetlere yer veren istasyon konsepti şu anda 48 ilde 159 istasyonda motosiklet sürücüleriyle buluşuyor. İstasyonların konumuna ilişkin bilgiye Aytemiz’in internet sitesi ve Aytemiz Vaay mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.