MediaCat

Rengârenk ojeler İstanbul Boğazı’nda

Watsons, Unfilter Beauty’nin başarısını CGI reklamıyla kutladı.

Unfilter Beauty ojelerinin başarısını kutlamak isteyen kişisel bakım ve güzellik markası Watsons, renkli bir CGI kullanımına imza attı.

İstanbul Boğazı’nda içi rengârenk Unfilter Beauty ojeleriyle dolu WBus Watsons minibüsünün CGI kullanılarak yüzdürüldüğü çalışmayla Unfilter Beauty severlere ve yeni oje markası arayışında olanlara seslenildi.

İletişim çalışmalarını CGI, yapay zekâ ve 3D görsellerle zenginleştirdiklerini belirten Watsons Türkiye Ticaret ve Pazarlama Direktörü Cem Demiröz, “Watsons Türkiye olarak, güzellik ve kişisel bakımda bir deneyim markası olarak konumlanıyoruz. Farklı deneyimleri müşterilerimize mağazalarımız ve online kanallarımızın yanı sıra pazarlama ve iletişim çalışmalarımızda da sunuyoruz. 2023 yılının temmuz ayında müşterilerimizle buluşturduğumuz yeni oje markamız Unfilter Beauty’nin beş ay gibi kısa bir sürede elde ettiği başarıyı, keyifli bir çalışmayla kutlamak istedik. Müşterilerimiz tarafından çok sevilen ve gittiği her yerde büyük ilgi çeken WBus’ımızı CGI teknolojisiyle İstanbul Boğazı’ndan Unfilter Beauty ojeleriyle yüzdürerek müşterilerimizin yüzünü güldüren bir reklam çalışmasına imza attık” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.