MediaCat

Hayat vampirlere güzel

Zombilerin de keyfi yerinde…

Hayat vampirlere güzel

Bir zombi olsaydınız ve direksiyon başındayken aniden gözünüze birilerini kestirseydiniz, ne yapardınız? Ya da kan olmadan hayatta kalamayan bir vampir olsaydınız ve aracınızın içi kan içinde kalsaydı, neler hissederdiniz?

Tüketicilerin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik çözümler sunma gayretindeki Renault, Cadılar Bayramı’na özel iki filmden oluşan reklam kampanyasında zombileri ve vampirleri de unutmadığını gösteriyor. Filmlerin ilkinde direksiyon başındaki zombi, gözüne aniden birilerini kestiriyor ve Renault’nun kolay park asistanı sayesinde aracını hızlıca park edip hedefini ele geçirmeye doğru yola koyuluyor.

Kampanyanın ikinci filminde marka, bir vampir ailesinin yolculuğunu gözler önüne seriyor. Ailenin bebeğinin karnı acıkınca, annesi onu doyurmak için kan dolu biberonla beslerken arabanın içerisine de kan dökülüyor. Tabii ki Renault’nun çıkarılabilir ve yıkanabilir koltuk kılıfları vampirlerin çaresi oluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.