MediaCat

Reklama veriden bakın

Dünyanın en geniş kapsamlı reklam arama motoru olma özelliği taşıyan Alladsof’un lansmanı gerçekleştirildi.

Reklama veriden bakın

Türk reklamcı ve girişimci Nuri Gülver’in 50 kişilik ekibiyle birlikte hayata geçirdiği, dünyanın en kapsamlı reklam arama motoru olma özelliği taşıyan Alladsof, dün İstanbul Soho House’ta düzenlenen buluşmada lanse edildi.

Dört yıllık bir çalışma sonucunda, başlangıçta Türk reklam sektörü tarafından son beş yılda üretilen 15 bin reklamı içerecek şekilde tasarlanan Alladsof, reklamların 200 bin kırılımla incelenmelerine olanak sağlıyor.

Alladsof Lansmanı, Bekir Ağırdır

Açılış sunumunda KONDA araştırma şirketi tarafından gerçekleştirilen Hayat Tarzları 2022 araştırmasında elde edilen bazı verilerin Bekir Ağırdır tarafından aktarıldığı lansmanda Alladsof’un hikâyesini aktaran Gülver, katılımcıların tarihi bir ana şahitlik ettiklerini belirtti.

Alladsof ile birlikte bir trilyon dolarlık reklam ve pazarlama sektörü için bir alfabe oluşturulduğunu belirten Gülver, reklamda verinin başarı için ne kadar önemli olduğunun altını çizdi; Alladsof’un Türkiye’nin ardından 2024 yılında İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılabilir olacağını ve reklam sektörüne yön vereceğini dile getirdi.

Gülver, Şubat 2023 itibarıyla Türkiye’nin en büyük reklamverenlerinin erişimine açılacak olan Alladsof’un daha sonra ticari olarak kullanılmaya başlanacağını da aktardı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.