MediaCat

Reed Awards’ta Ka.Der’e 3 ödül birden

“Biz ne diyoruz, siz ne anlıyorsunuz” kampanyası ABD’den ödülle döndü.

Reed Awards’ta Ka.Der’e 3 ödül birden

7 Haziran Genel Seçimleri’nde daha fazla kadın aday gösterilmesini sağlamak üzere Kadın Adayları Destekleme Derneği (KA.DER) için Öykü Ajans tarafından hazırlanan kampanya ABD’de üç ödül kazandı.

Reed Awards'ta Ka.Der'e 3 ödül birden“Biz ne diyoruz, siz ne anlıyorsunuz” isimli reklam kampanyası ABD’nin saygın siyasi iletişim dergisi “Campaigns & Elections” tarafından düzenlenen Reed Ödülleri’nde dokuz kategoride finalist seçildi ve ardından “En İyi Uluslararası Kampanya”, “En İyi Uluslararası Outdoor Kampanyası” ve “En İyi Avrupa Outdoor Kampanyası” kategorilerinde üç ödül birden kazandı.

Geçtiğimiz Perşembe gecesi ABD’nin Güney Carolina eyaletindeki Charleston kentinde düzenlenen ödül gecesine Ka.Der Genel Başkan’ı Sunay Karamık ve Öykü Ajans Başkanı Necati Özkan birlikte katıldılar. Ka.Der’in siyasi parti genel başkanlarını hedeflemek için hazırlattığı “Biz ne diyoruz, siz ne anlıyorsunuz?” isimli kampanyasının da etkisiyle 7 Haziran 2015 genel seçimleri sonrasında kadınlar, TBMM’de yüzde 18’lik bir oran ve 98 kadın milletvekiliyle Türkiye tarihindeki en yüksek temsil sayılarına ulaşmışlardı.

Reed Awards'ta Ka.Der'e 3 ödül birden
Reed Awards'ta Ka.Der'e 3 ödül birden
Reed Awards'ta Ka.Der'e 3 ödül birden

Rakamlarla 2016 Reed Ödülleri

35 yıldır düzenlenen Reed Ödülleri’ne ABD, İngiltere, Kanada, Meksika, İrlanda, Avustralya, Almanya, Fransa, İspanya, Brezilya, Türkiye ve İsrail başta olmak üzere dünyanın her tarafından 2015 yılı için yapılan seçim kampanyaları ve sivil toplum kuruluşu kampanyaları başvurdu. Toplam 2 bin 816 işin yarıştığı ve her kategoride yarışan onlarca kampanyadan sadece en iyi olanın ödüllendirildiği yarışmada toplam 50 ajansın 124 kampanyası ödül kazanabildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.