MediaCat

Ralph Lauren’dan espor ortaklığı

Polo Ralph Lauren, G2 Esports işbirliğinde espor dünyasına adım atıyor.

Ralph Lauren’dan espor ortaklığı

Uzun yıllardır büyük çaplı sponsorluklarla spora destek veren Polo Ralph Lauren bu kez bir espor ortaklığına imza attı. Berlin merkezli espor takımı G2 Esports ile işbirliğine giden marka, Rekkles olarak bilinen League of Legends oyuncusu Martin Larsson’ın kamera karşısına geçtiği bir reklam filmiyle 200 milyarlık oyun endüstrisine ilk adımını attığını duyurdu.

Yeni ortaklık kapsamında Larsson, Wimbledon’a bu yıl 16’ncı kez sponsor olan Polo Ralph Lauren’in yeni kampanyasında da rol aldı. Marka, yeni dönemde Larsson’ın oynadığı takım olan G2 Esports’un tüm oyuncularını giydirecek ve böylece TikTok ve Twitch gibi platformlar üzerinden de görünürlük sağlayacak.

Moda markası, işbirliğini daha geniş anlamda lüks markalar ve espor arasında kurulacak köprülerin de başlangıcı olarak görüyor. Ralph Lauren Dijital ve İçerik Sorumlusu Alice Delahunt yaptığı açıklamada, “G2 ile ortaklığımız, markamızın güçlü mirasını yeni platformlarda özgün yollarla duyurmakta bizi daha da ileriye taşıyacak. Ayrıca, dijitalin içine doğan, oyun dünyasına dünya standartlarında bir spor ya da yalnızca eğlence aracı olarak ilgi duyan yeni tüketicilerle de etkileşime geçmemizi sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.