MediaCat

Publicis Communications Türkiye’de üst düzey atama

Publicis Communications Türkiye Executive Business Lead olarak görev alacak isim belli oldu.

18 yıldır çeşitli yönetici pozisyonlarında görev aldığı Publicis Groupe Türkiye çatısı altında son olarak Publicis Communications’ta büyüme ve geliştirme liderliğini üstlenen Ezgi Ataseven, Publicis Communications Türkiye Executive Business Lead görevine atandı. Yeni görevinde Publicis Communications Türkiye CEO’su Birçim Öztaşkın’a bağlı çalışacak olan Ataseven, ajansın tüm vizyonu ile müşteri ilişkileri, büyüme & geliştirme, sosyal medya, strateji, prodüksiyon ve PR dikeylerinden sorumlu olacak.

CEO Birçim Öztaşkın, Ezgi Ataseven’in atanmasıyla ilgili, “Bu gelişmeyle, Publicis Communications Türkiye’nin bütünsel bakış açısı ve dinamik, ihtiyaç odaklı süreç yönetimiyle markalarımıza daha da katma değer sağlayacağımıza inanıyorum. Markaların ihtiyaç ağını doğru uzmanlıklarla örebilme yeteneğine sahip, yönetim deneyimi yüksek, bugüne kadarki başarılarıyla Publicis Communications’a önemli katkılar sağlayan Ezgi ile birçok yenilikçi işe ve nice başarılara imza atmaya devam edeceğimize eminim” açıklamasında bulundu.

Fransa’da büyüyen ve Panthéon-Assas Üniversitesi Paris II’den uluslararası ekonomi yüksek lisans derecesi alan Ataseven, reklamcılık kariyerine Publicis İstanbul’da başladı. Finans, hızlı tüketim ürünleri, gıda, kişisel bakım, teknoloji, otomotiv, telekomünikasyon sektörlerine öncülük eden global ve yerel markaların yanı sıra çokuluslu markalarla da deneyimlerini genişletti. 2019’da müşteri ilişkilerinden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çokuluslu ve yerel müşterilere liderlik eden Ataseven, 2021 yılında Publicis Groupe bünyesinde kurulan, İş Bankası’nın tüm iletişiminden sorumlu özerk yapı Pub1924’ün ajans liderliği görevini üstlendi. Ataseven, son olarak Publicis Communications Türkiye’de büyüme ve geliştirme liderliğini yürütüyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.