PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular başladı

Başvurular 28 Kasım'a kadar devam edecek.

12.10.2018 - 11:38 | MediaCat

PRİDA İletişim Ödülleri 2018 sahiplerini buldu

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) tarafından bu yıl ikincisi gerçekleşecek PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 11 Ekim itibarıyla başladı. Başvurular 28 Kasım’a kadar devam edecek.

“İletişim danışmanlığı sektörünün Türkiye’nin toplumsal kalkınmasındaki rolünü göstermek, paydaşlarına kattığı değerin bilinmesini sağlamak ve yeni projelerin üretilmesini teşvik etmek” amacıyla hayat bulan PRİDA İletişim Ödülleri’nde Stratejik İletişim, Pazarlama İletişimi, Dijital ve Sosyal Medya, Özel Ödüller, Sürdürülebilir Başarı Ödülleri ve İletişim Emektarları olmak üzere altı başlık altında toplam 35 kategorisi bulunan yarışmada bu yıl Sürdürülebilirlik Akademisi ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin değerlendireceği özel kategoriler de olacak.

Başvuran projelerin yaratıcılık, uygulama ve sonuçlarına göre değerlendirileceği PRİDA İletişim Ödülleri hakkında detaylı bilgiye Pridaodulleri.org adresinden ulaşılabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.